Nasze atuty

 

Głównymi atutami Naszej Firmy są:

Wieloletnie doświadczenie w branży IT

Nasza firma powstała w roku 1998 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi informatyczne wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie w branży komputerowej oraz wykwalifikowana kadra, której wiedza potwierdzona została licznymi certyfikatami, gwarantuje Naszym Klientom wysoki poziom świadczonych usług.

Szeroki asortyment oferowanych produktów i usług

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż oraz serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania. Ze wzgledu na zmieniajace się potrzeby naszych Klientów stale poszukujemy nowych produktów oraz rozwiązań. Nasza oferta handlowa obejmuje produkty tylko znanych i renomowanych firm.

Szybkość, stabilność i niezawodność działania

Naszym Klientom gwarantujemy ekspresową i profesjonalną odpowiedź na każde otrzymane zapytanie, szybką realizację zlecenia, terminowe wykonanie usługi oraz solidny serwis. Nasi konsultanci udzielą informacji na wszelkie pytania. Wszystkie informacje na stronie głównej i w zakładce Pracownicy.

Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta

Szanując czas i pieniądze naszych Klientów staramy się zawsze doradzać przy wyborze sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, tak aby jego funkcjonalność oraz cena były optymalnie dopasowane do potrzeb danej firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom stałej opieki oraz możliwie pełnej informacji o produktach oraz nowościach w dziedzinie informatyki. 

Nasi Partnerzy

175x350 4

  

Okazja !!!

Urządzenie wielofunkcyjne:

HP Color LaserJet CP3505x

 

cp3505

 

Mało używane, w dobrym stanie!

Zainteresowanych prosimy o kontakt