Outsourcing

Henry Ford w 1923 r. stwierdził, że: „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

Każda organizacja działajaca na obecnym rynku musi mieć sprawnie działajacy system informatyczny, zwiazane jest to z zakupem sprzętu komputerowego, oprogramowania, nowych aplikacji wspierających zarządzanie, tworzeniem nowych linii produkcyjnych, rozbudową własnego działu IT.

Dzięki outsourcingowi będzie możliwa szybka modernizacja, reorganizacja i optymalizacja procesów biznesowych, wyraźnie redukując koszty obsługi systemu informatycznego. Za jego sprawą można zrezygnować z wielu czasochłonnych zadań oraz skupić się na swoich kluczowych kompetencjach.

Jako firma specjalizująca się w usługach IT, intensywnie inwestujemy w nowoczesne technologie, metody zarządzania i zasoby ludzkie. Oprócz posiadanej wiedzy, posiadamy także należyte doświadczenia praktyczne w realizacji projektów IT oraz właściwe zaplecze techniczne. Wspierają nas ogólnopolscy dostawcy usług internetowych, dzięki którym możemy być pewni, że zaspokoimy Państwa oczekiwania.

Nasi dotychczasowi klienci są wymagający i przywiązują dużą wagę do aspektów bezpieczeństwa danych. Zapewnienie poufności informacji biznesowej klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

Proponujemy następujące usługi outsourcingowe:
  • kompleksowa obsługa stacji roboczych wraz z urządzeniami peryferyjnymi,
  • obsługa oprogramowania użytkowego oraz systemów zarządzania przedsiębiorstwem,
  • projektowanie, budowa i zarządzanie sieciami LAN i WAN,
  • administrowanie serwerami: komunikacyjnymi, aplikacyjnymi, bazodanowymi,
  • gwarancja dostępu do najnowszych technologii,
  • zapewnienie bezpieczeństwa środowiska informatycznego w zgodzie z ustawodawstwem, normami i zaleceniami instytucji międzynarodowych oraz rygorystyczną wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa,
  • zagwarantowanie skuteczności poprzez umowy oparte na wspólnie wynegocjowanym poziomie obsługi. 

 

W celu otrzymania szczegółowych informacji o naszej ofercie prosimy skontaktować się z naszymi pracownikami - pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy.

Nasi Partnerzy

175x350 4

  

Okazja !!!

Urządzenie wielofunkcyjne:

HP Color LaserJet CP3505x

 

cp3505

 

Mało używane, w dobrym stanie!

Zainteresowanych prosimy o kontakt